Przejdź do treści Mapa serwisu Deklaracja dotycząca dostępności stron Akces Lab

Nadzór dostępności serwisu

Logo akcji - O dostępność tego serwisu dba Spółdzielnia Socjalna Akces Lab www.akceslab.pl

Doprowadzenie do dostępności serwisu nie odbywa się jednorazowym poprawieniem kawałków kodu html. Dostępność to proces, to ciągły nadzór nad publikowanymi treściami, które pojawiają się w serwisie.

Nasi partnerzy mogą skorzystać z ciągłego nadzoru dostępności, który zapewniamy im na bieżąco. każdy nowy element pojawiający się w ich serwisie będzie zbadany, a w przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek problemu z dostepnością zostanie natychmiast naprawiony. W ten sposób zapewniamy ciągłość i pewność stałej dostępności.

Gdy Spółdzielnia Socjalna Akces Lab obejmuje nadzór nad Państwa serwisem, co określony w umowie czas, ale co najmniej raz w miesiącu przeprowadzana jest kontrola dostępności serwisu, i w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości problem jest sygnalizowany oraz podejmowane są odpowiednie działania.

Specjalistom Akces Lab zaufali i nie żałowali:

Senat Rzeczypospolitej Polskiej, Centrum Kultury Wrocław Zachód, Muzeum Historii Żydów Polskich, ENEA, Home.pl, Warszawskie metro, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Rządowe Centrum Legislacji, Ministerstwo Finansów, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Środowiska, RadioNakanapie.fm, Poczta Polska, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Raiffeisen Bank, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, Urząd Miasta w Bielsku Białej, Mazowiecki Instytut Kultury Ośrodek Pomocy Społęcznej w Dębicy